لباس عروس پرنسسی چیست ؟

هرآنچه که باید در رابطه با لباس عروس پرنسسی بدانید در این مقاله برای شما آورده شده است.

  • ایده ایجاد لباس های عروس پرنسسی شخصیت های دیزنی چگونه ایجاد شد؟
  • چگونه می توانیم لباس عروس پرنسسی مناسب خود را انتخاب کنیم؟

ازدواج یکی از بزرگترین رویدادهای زندگی است که هر زنی آرزوی رسیدن به آن روز و پوشیدن لباس عروس را دارد و همان طور که می دانید شاید انتخاب لباس عروس مناسب، مهمترین قسمت این رویداد به یاد ماندنی باشد.

لباس عروسی پرنسسی

لباس عروس پرنسسی

یک انتخاب کلاسیک برای عروس هایی است که قصد دارند مانند یک پرنسس در مراسم ازدواج خود ظاهر شوند . تزیینات پرزرق و برق ، به طور معمول نیمی از قسمتهای بالایی این لباس ها را پوشانده و دامن هایی با لایه های زیاد ایجاد می شوند که علی رغم حجمشان ، جلوه ای از یک کمر فوق باریک را ایجاد می کنند.

لباس عروس پرنسسی از نوع سبک کلاسیک به شمار می رود و تأکید به نشان دادن یک کمر فوق باریک را دارد.

از نظر ظاهری لباس عروس پرنسسی می تواند ترکیبی از مدل های مختلف باشد ، مثلا می تواند قسمت بالایی آن بدون بند ، کرستی یا با سنگ های زیبا تزئین شده باشد.

همچنین دامن را می توان از جنس ساتن ، لاله یا تافتا با ظاهری دلپذیر به صورت جمع شده و  یا بالایه های تعداد زیادایجاد کرد و جلویه لباس توپری را به آن بخشید.

ایده این نوع لباس شخصیت های دیزنی

بسیاری از عروس ها می خواهند در روز عروسی خود مانند شاهزاده خانم به نظر برسند. ماهها ، آنها سرگرم انتخاب لباس عروسی خود هستند. با توجه به این موضوع ، یک شرکت لباس عروسی در ژاپن ، ایده لباس پرنسسی را به معنای واقعی کلمه گرفت و یک سری لباس های الهام گرفته از پرنسس دیزنی را راه اندازی کرد. هدف از اجرای این ایده این بود که هرفرد ، فقط با نگاه کردن به این نوع لباس ها احساس زندگی در یک افسانه واقعی را داشته باشد. در سپتامبر سال 2017 ، این شرکت اولین خط لباس عروس دیزنی پرنسس خود را راه اندازی کرد. تیم طراحی الهام گرفته از پرنسسهای دیزنی مانند سیندرلا، سفید برفی، زیبای خفته و… بود. نتیجه تولید لباس های  منحصر به فردی بود که هر عروسی دوست دارد آن را در مراسم ازدواج خود به تن کند.

لباس عروس پرنسسی

انتخاب لباس عروس پرنسسی مناسب

حال سوال این است که آیا می خواهید در روز عروسی خود مانند عضوی از خانواده سلطنتی به نظر رسید ؟ هر خانمی سزاوار است به اندازه کیت میدلتون یا سیندرلا در مراسم ازدواج خود زیبا و خاص به نظر برسد. باید توجه داشته باشید که بیش از یک راه برای دستیابی به یک لباس عروس پرنسسی وجود دارد.

از لباس عروس پرنسسی الهام بگیرید!

عروسی های سلطنتی ممکن است  بیشتر در گذشته اتفاق افتاده باشد. اما به یاد بیاورید که چگونه کیت با لباس عروس زیبا و پرزرق و برق در مراسم ازدواج سلطنتی خود ظاهر شد. یک روش خاص برای اینکه احساس یک شاهزاده خانم را داشته باشید،پوشیدن کپی لباس عروسی کیت میدلتون است. در واقع وقتی کپی از لباس عروسی کیت میدلتون را می پوشید، مانند یک شاهزاده خانم واقعی به نظر می رسید و همه چشمان بر روی شما خواهد بود!

لباس عروس پرنسسی

لباس عروس مشابه دیزنی پیدا کنید

لباس های عروسی پرنسسی شخصیت های دیزنی به طور معمول به شکل لباس های پف دار و چندین لایه هستند. یک بدنه کرستی شکل لمس دیگری است که احساس افسانه ای بودن را به لباس می افزاید.

انتخاب لباس عروس پرنسسی دلخواه و احساس یک پرنسس زیبا بودن

اما نکته ای که باید توجه داشته باشید این است که در درون همه زن ها یک شاهزاده خانم کوچک وجود دارد و شاید اصلا لازم نباشد که یک لباس عروسی شبیه به کیت میدلتون یا یک لباس بزرگ فانتزی را بپوشید تا احساس خوبی داشته باشید. همه لباس های عروس بسته به نوع نگاه شما می توانند لباس عروسی پرنسسی باشند!

مشاوره گرفتن و استفاده از تجربه تشریفات

برای دریافت راهنمایی و مشاوره میتوانید با کارشناسان ما در تمام زمینه های تهیه مقدمات مراسم عروسی در تماس باشید. تشریفات لوکس دولت مفتخر است تا با ارائه بهترین پیشنهادات در زمینه لباس عروس، گروه موسیقی، سالن زیبایی ومقدمات برای یک جشن باشکوه همراه شما باشد.

شاید بپسندید:

چه سوالاتی از مدیر تالار عروسی بپرسیم؟

یکی از مهمترین و البته ضروری ترین کارهایی که باید به هنگام مراجعه برای رزرو تالار عروسی انجام دهید، این است که برای شفافیت قرارداد و برنامه ریزی دقیق تر از مدیریت آن تالار یا باغ سوالاتی را بپرسید. در ادامه می توانید این سوالات کلیدی را ببینید و آنها را در هنگام صحبت با […]

ادامه مطلب

8 معیار برای ارزیابی تالار عروسی

معمولا اکثر عروس خانم ها و آقا داماد ها مکان رویایی برای برگزاری جشن عروسی‌شان را بارها در ذهن خود تصور کرده‌اند و حتی ممکن است برای انتخاب تالار، باغ تالار و یا عمارت مورد نظرشان فاکتورهایی را از قبل در نظر گرفته باشند. اما ما در این مقاله می خواهیم شما را با اصلی ترین معیارهای انتخاب تالار آشنا کنیم تا […]

ادامه مطلب