گیفت عروسی و انواع آن را بشناسید

گیفت عروسی با مجموعه ای بی نظیر از گیفت های جذاب عروسی ، میهمانان خود را به خانه بفرستید. ما در این مقاله به چند مورد از محبوب ترین گیفت های عروسی که می توانید به راحتی تهیه کنید اشاره می کنیم. با خواندن این مقاله ، شما می توانید مجموعه ای از انتخاب ها  را داشته باشید تا بتوانید یک گیفت مناسبی را انتخاب کنید که با تم جشن شما هماهنگ باشد. گیفت ها معمولا بر اساس نوع آن ها دسته بندی می شود که از جمله می توان به گیفت های خوراکی ، گل و گلدان ، گیفت های کار دستی ، ظروف شیشه ای تزیینی ، فریم های مورد علاقه و موارد دیگر اشاره کرد.در واقع پذیرایی از مهمانان خود در قبال دادن گیفت عروسی ، در روز جشن شما الزامی نیست ، اما این یک روش خوب برای تشکر از کسانی است که به جشن شما پیوسته اند.

گیفت عروسی

تم گیفت عروسی

در مورد تم گیفت ها ، انتخاب نا محدود است! این که آیا تم عروسی شما کلاسیک ، سنتی ، مدرن ، فصلی یا .. باشد ، گیفت جذاب باعث خوشحالی میهمانان شما خواهد شد و به آنها یک یادگاری ماندگار را می دهد. گیفت های عروسی ، طیف گسترده ای از تم ها را در بر می گیرد. ما به شما این اطمینان را می دهیم که با انتخاب ایده های بسیار خوب، می توانید چشم انداز خلاقانه ای را برای جشن رویایی خود تحقق بخشید.  عروسی با احساسی از شوخ طبعی یا لمس ظرافت همراه است. شاید ایده شما از گیفت مناسب برای مهمانان عروسی چیزی باشد که ظرافت کامل شخص شما را نشان دهد.

نمونه های جذاب گیفت عروسی

در اینجا چند نمونه از گیفت هایی که رواج یافته اند و زوج ها از آنها استفاده می کنند را میخوانید.

گیفت عروسی

 بسته ای از بذر گیاهان

بسته های بذر گیاهان ایده های جذابی هستند که ماندگاری بالایی دارند. اگر عروسی خود را در یک فضای باز مثل یک باغ برگزار می کنید ، این ایده کاملاً مناسب است. مفیدترین دانه های گیاهی با رشد سریع و راحت را انتخاب کنید که هم در داخل خانه و هم در خارج از خانه شکوفا و رشد می کنند – بعضی از گزینه هایی برای انتخاب بذر گیاهی می تواند: بذر لیمو ، ریحان ، پیازچه ، اسطوخودوس و نعناع باشد.

صابون های دست ساز

اگر در در تابستان ازدواج می کنید ، صابونهای دست ساز یکی از ایده های مورد علاقه برای گیفت های عروسی هستند. انتخاب موم و اسانس های معطر طبق سلیقه شخصی جلوه ویژه ای به گیفت شما می بخشد.

پتوهای شخصی سازی شده

اگر روز ازدواج شما در یک هوای سرد باشد ، با تهیه پتوهای سبک شخصی سازی شده ، گیفت فراموش نشدنی ای را به مهمانان خود بدهید. پتوها را با مونوگرام ، تاریخ ازداوج خود شخصی سازی کنید. بعد از ازدواج ، افراد هر روزی که از گیفت شما استفاده کنند ، از شما یاد خواهند کرد.

گل و گیاهان گلدان دار

برخی از زوج ها تصمیم می گیرند که یک گیفت طبیعی را  به مهمانان خود اختصاص دهند.گیاهان گلدان دار نوع دیگری از گیفت های پرطرفدار است که بسیار دوست داشتنی هستند.

گیفت عروسی

کوکی های شخصی بعنوان گیفت عروسی

دادن گیفت های خوراکی همیشه مورد استقبال قرار می گیرد. از یک شیرینی فروشی خوش ذوق  بخواهید کوکی های سفارشی شما را تولید کند. ما ایده شخصی سازی شده که با نام ها ، رنگ بندی ، تاریخ عروسی و شکل های خلاقانه ایجاد شده است را بسیار  دوست داریم.

نتیجه آن که در واقع گیفت شما باید تم یا سبک عروسی یا علاقه های شما را به عنوان یک زوج نشان دهد. در مورد آنچه که عروسی شما را بی نظیر می کند فکر کنید و آن را به موارد جالب (و امیدوارم مفید!) برای میهمانان تبدیل کنید. از فصل ، مقصد و تم عروسی خود الهام بگیرید تا هدایای شخصی ای بسازید که منحصر به روز عروسی شما هستند و یک گیفت به یادماندنی برای مهمانان شما باشد.

می توانید برای انتخاب یک گیفت خوب از نظرات کارشناسان  تالار دانیال بهره مند شوید. مجموعه باغ تالار دانیال با مهارت خود، شما را برای مهم ترین شب زندگیتان آماده خواهد کرد.

شاید بپسندید:

سفره عقد لاکچری
سفره عقد لاکچری

هر عروس و دامادی پیش از اینکه به خانه بخت برود، تجربه نشستن بر سر سفره عقد را داشته‌است که البته با توجه به شرایط، سفره عقد شکل و شمایل متفاوتی به خود می‌گیرد. اگر مراسم در محیط‌های سنتی برگزار شود، سفره عقد هم همان رنگ و بو را خواهد‌داشت. اما هرچه به فضاهای شهری […]

ادامه مطلب

تالار خوب
تالار خوب چه مزایایی دارد

یکی از مهم‌ترین اقداماتی که عروس و دامادها باید به ان توجه داشته‌باشند، انتخاب تالار خوب برای برگزاری مراسم است. اگرچه می‌توان جشن عروسی را مجموعه‌ای از اقدامات و عناصر مختلف دانست، اما تا زمانی که شما یک محل مناسب برای برگزاری مراسم در نظر نگرفته‌باشید، هیچ‌چیز سر جایش نخواهد‌بود.  در حقیقت یک فضای مناسب […]

ادامه مطلب