انواع آرایش عروس

اگر مراسم عروسیتان نزدیک است، باید این را بدانید که فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید پیش از برگزاری مراسم به انها دقت داشته‌باشید. جدای از انتخاب فضای مراسم عروسی، کترینگ و خدمات باید نگاه ویژه‌ای به ظاهر خودتان از جمله آرایش عروس داشته‌باشید. این نکته را به یاد داشته‌باشید که عروس و داماد در شب عروسی همانند نگینی بر انگشتر می‌درخشند. به‌همین‌دلیل باید وسواس زیادی در انتخاب‌های خود به خرج دهید. اگر تصمیم‌گیری در خصوص لباس، آرایش و اکسسوری‌های مورد نیاز برایتان دشوار است، می‌توانید از نظرات کارشناسان متبحر ما در تشریفات دانیال برخوردار شوید. کارشناسان ما پس از بررسی روحیات و سلایق عروس و دامادها بهترین گزینه‌ها را به آنها پیشنهاد خواهند داد.

آرایش عروس

تاثیر آرایش عروس را جدی بگیرید!

عروس و داماد مهم‌ترین اشخاصی هستند که در شب عروسی مورد توجه قرار می‌گیرند. به‌همین‌دلیل باید با انتخاب‌های درست، ظاهری آراسته را برای خودشان فراهم کنند. یک عروس زیبا باید علاوه بر توجه به المان‌های مهمی از جمله: لباس‌عروس، تور، تاج و اکسسوری به آرایش صورت و ناخن‌ها هم دقت داشته‌باشد.

یکی از فاکتورهای بسیار مهمی که عروس خانم‌ها باید به آن توجه داشته‌باشند، انتخاب یک ارایش زیبا و شیک است. عده‌ای از افراد بر این باورند که آرایش عروس باید به گونه‌ای باشد که چهره عروس را به کلی تغییر دهد. در صورتی‌که این باور واقعا نادرست است. واقعا چهره‌ای که هیچ شباهتی به شما نداشته‌باشد، چه مزیتی دارد؟

همیشه ظاهر و چهره خودتان را دوست داشته باشید و این را بدانید که آرایش تنها وسیله‌ای برای زیباتر شدن شما و بیشتر جلوه کردن جذابیت‌های چهره شما خواهد بود. پس هیچ‌گاه به فکر تغییر چهره خود نباشید. مطمئن باشید در صورتی‌که آرایشگاه‌های عجیبی را انتخاب کنید که شما را از ظاهر واقعیتان دور کند، در سال‌های بعد پشیمان خواهید شد. احتمالا در زمانی که فرزندانتان از این همه تغییر چهره شما متعجب می‌شوند، بیشتر هم پشیمان می‌شوید!

آرایش عروس

البته از طرفی دیگر، این شما هستید که تصمیم می‌گیرید و می‌توانید وابسته به سلیقه خود، یک سبک آرایشی را انتخاب کنید. این را به خاطر داشته باشید که در نهایت شما باید از ظاهر خودتان راضی باشید. پس سعی نکنید وابسته به مدهای روز، صدای خواسته قلبتان را نشنیده بگیرید. زیرا با این کار هیچ‌گاه از ظاهرتان در شب عروسی راضی نخواهید‌بود. برای اینکه بتوانید بهتر تصمیم بگیرید، در ادامه انواع سبک‌های آرایشی را معرفی خواهیم کرد.

انواع آرایش‌های عروس

به طور کلی می‌توان آرایش عروس را به سه دسته کلی تقسیم کرد. این سه دسته عبارتند از:

  • آرایش عربی
  • آرایش اروپایی
  • آرایش ایرانی

آرایش به سبک عربی چگونه است؟

اگر از طرفداران آرایش‌های غلیظ هستید، احتمالا از سبک عربی خوشتان خواهد آمد. این سبک از آرایش سال هاست که در بین جهانیان شناخته شده‌است. اگر به آرایش غلیظ چشم‌ها و همچنین به سایه‌ها و خط چشم‌های پررنگ و ضخیم علاقه دارید، می‌توانید برای عروسی آرایش عربی را انتخاب کنید. به طور کلی در آرایش عربی، بیشترین تمرکز آرایشگر بر چشم‌ها خواهد بود. به‌طوری‌که بیش از سایر اجزای صورت دیده شود.

آرایش عروس به سبک اروپایی چگونه است؟

آرایش به سبک اروپایی را می‌توان نقطه مقابل آرایش به سبک عربی دانست. در این سبک از آرایش تمام تلاش بر این است که سادگی چهره عروس حفظ شود و تنها با استفاده از رنگ‌های ملایم و ملیح، انرژی خوبی در چهره به وجود آید. متاسفانه برخی از افراد بر این باورند که عروس‌های اروپایی آرایش ندارند. در صورتی‌که این طور نیست. در این سبک از آرایش تمرکز بر روی چهره واقعی است و از لوازم ارایش برای بهتر دیده شدن اجزای صورت استفاده می‌شود. اگر می‌خواهید چهره‌ای ساده داشته‌باشید، به طوری‌که سنتان بیشتر جلوه نکند، بهتر است به سراغ این سبک از آرایش بروید. به لطف آرایش اروپایی در میان انبوهی از کرم پودر، سایه، رژلب و… فرو نخواهیدرفت!

آرایش عروس به سبک ایرانی چگونه است؟

آرایش به سبک ایرانی بیشترین نزدیکی به ذائقه و خواسته عروس‌های ایرانی را دارد. در این سبک از آرایش نه خبری از غلظت و شدت آرایش‌های عربی است و نه همه چیز به کمرنگی آرایش‌های اروپایی! آرایش ایرانی را می‌توان سبکی مابین آرایش عربی و اروپایی دانست. عروس‌هایی که علاقه‌ای به آرایش‌های غلیظ ندارند و از طرفی می‌خواهند بهتر از آن چیزی که هستند، دیده شوند، می‌توانند به سراغ این سبک از آرایش بروند.

تشریفات دانیال با بهره گیری از کادری مجرب و حرفه‌ای در حوزه آرایش عروس ، آماده خدمت‌رسانی به عروس خانم‌هایی است که به درخشش و زیبایی در شب عروسیشان می‌اندیشند. کادر تشریفات دانیال با توجه به متدهای روز دنیا و با استفاده از بهترین مواد‌اولیه، توانایی اجرای آرایش‌های عربی، اروپایی و ایرانی را به بهترین شکل ممکن دارا می‌باشد.

شاید بپسندید:

انواع حلقه نامزدی
برای خرید حلقه نامزدی این مطلب را بخوانید

مهمترین نماد ازدواج در سراسر دنیا حلقه ازدواج است. اولین پیشکشی که عروس خانم ها از طرف داماد و خانواده او دریافت میکنند همین حلقه نامزدی است. با هدیه انواع حلقه نامزدی در روز بله برون رسما یک دختر به عنوان عروس یک خانواده معرفی میشود. بنابراین شاید بتوان گفت مهمترین چیزی که نشان از پیوند زناشویی و […]

ادامه مطلب

انواع فیلم عروسی
انواع فیلم عروسی

فیلم عروسی مهمترین بخش  یک مراسم عروسی است. این فیلم تا سالیان سال میتواند آن شب به یاد ماندنی را با کیفیت خاص در ذهن شما تداعی کرده و خاطره بهترین اتفاق زندگی تان را برای همیشه ثبت کند. به همین دلیل: انتخاب یک گروه عکاس و فیلمبردار برای عروسی سخت ترین و مهمترین انتخاب […]

ادامه مطلب

ساقدوش کیست
همه چیز درباره ساقدوش ها را بدانید، ساقدوش کیست ؟

این روزها حضور ساقدوش ها در مجالس عروسی بسیار مورد توجه است. اما این که تعدادی از دوستان و اقوام نزدیک عروس و داماد لباس های متحدالشکل پوشیده و در کنار زوج جوان حضور یابند چه معنایی دارد و این رسم از کجا آمده و علت حضور این جوانان در کنار عروس و داماد چیست. […]

ادامه مطلب

سفره عقد لاکچری
سفره عقد لاکچری

هر عروس و دامادی پیش از اینکه به خانه بخت برود، تجربه نشستن بر سر سفره عقد را داشته‌است که البته با توجه به شرایط، سفره عقد شکل و شمایل متفاوتی به خود می‌گیرد. اگر مراسم در محیط‌های سنتی برگزار شود، سفره عقد هم همان رنگ و بو را خواهد‌داشت. اما هرچه به فضاهای شهری […]

ادامه مطلب