انواع آرایش عروس

اگر مراسم عروسیتان نزدیک است، باید این را بدانید که فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید پیش از برگزاری مراسم به انها دقت داشته‌باشید. جدای از انتخاب فضای مراسم عروسی، کترینگ و خدمات باید نگاه ویژه‌ای به ظاهر خودتان از جمله آرایش عروس داشته‌باشید. این نکته را به یاد داشته‌باشید که عروس و داماد در شب عروسی همانند نگینی بر انگشتر می‌درخشند. به‌همین‌دلیل باید وسواس زیادی در انتخاب‌های خود به خرج دهید. اگر تصمیم‌گیری در خصوص لباس، آرایش و اکسسوری‌های مورد نیاز برایتان دشوار است، می‌توانید از نظرات کارشناسان متبحر ما در تشریفات دانیال برخوردار شوید. کارشناسان ما پس از بررسی روحیات و سلایق عروس و دامادها بهترین گزینه‌ها را به آنها پیشنهاد خواهند داد.

آرایش عروس

تاثیر آرایش عروس را جدی بگیرید!

عروس و داماد مهم‌ترین اشخاصی هستند که در شب عروسی مورد توجه قرار می‌گیرند. به‌همین‌دلیل باید با انتخاب‌های درست، ظاهری آراسته را برای خودشان فراهم کنند. یک عروس زیبا باید علاوه بر توجه به المان‌های مهمی از جمله: لباس‌عروس، تور، تاج و اکسسوری به آرایش صورت و ناخن‌ها هم دقت داشته‌باشد.

یکی از فاکتورهای بسیار مهمی که عروس خانم‌ها باید به آن توجه داشته‌باشند، انتخاب یک ارایش زیبا و شیک است. عده‌ای از افراد بر این باورند که آرایش عروس باید به گونه‌ای باشد که چهره عروس را به کلی تغییر دهد. در صورتی‌که این باور واقعا نادرست است. واقعا چهره‌ای که هیچ شباهتی به شما نداشته‌باشد، چه مزیتی دارد؟

همیشه ظاهر و چهره خودتان را دوست داشته باشید و این را بدانید که آرایش تنها وسیله‌ای برای زیباتر شدن شما و بیشتر جلوه کردن جذابیت‌های چهره شما خواهد بود. پس هیچ‌گاه به فکر تغییر چهره خود نباشید. مطمئن باشید در صورتی‌که آرایشگاه‌های عجیبی را انتخاب کنید که شما را از ظاهر واقعیتان دور کند، در سال‌های بعد پشیمان خواهید شد. احتمالا در زمانی که فرزندانتان از این همه تغییر چهره شما متعجب می‌شوند، بیشتر هم پشیمان می‌شوید!

آرایش عروس

البته از طرفی دیگر، این شما هستید که تصمیم می‌گیرید و می‌توانید وابسته به سلیقه خود، یک سبک آرایشی را انتخاب کنید. این را به خاطر داشته باشید که در نهایت شما باید از ظاهر خودتان راضی باشید. پس سعی نکنید وابسته به مدهای روز، صدای خواسته قلبتان را نشنیده بگیرید. زیرا با این کار هیچ‌گاه از ظاهرتان در شب عروسی راضی نخواهید‌بود. برای اینکه بتوانید بهتر تصمیم بگیرید، در ادامه انواع سبک‌های آرایشی را معرفی خواهیم کرد.

انواع آرایش‌های عروس

به طور کلی می‌توان آرایش عروس را به سه دسته کلی تقسیم کرد. این سه دسته عبارتند از:

  • آرایش عربی
  • آرایش اروپایی
  • آرایش ایرانی

آرایش به سبک عربی چگونه است؟

اگر از طرفداران آرایش‌های غلیظ هستید، احتمالا از سبک عربی خوشتان خواهد آمد. این سبک از آرایش سال هاست که در بین جهانیان شناخته شده‌است. اگر به آرایش غلیظ چشم‌ها و همچنین به سایه‌ها و خط چشم‌های پررنگ و ضخیم علاقه دارید، می‌توانید برای عروسی آرایش عربی را انتخاب کنید. به طور کلی در آرایش عربی، بیشترین تمرکز آرایشگر بر چشم‌ها خواهد بود. به‌طوری‌که بیش از سایر اجزای صورت دیده شود.

آرایش عروس به سبک اروپایی چگونه است؟

آرایش به سبک اروپایی را می‌توان نقطه مقابل آرایش به سبک عربی دانست. در این سبک از آرایش تمام تلاش بر این است که سادگی چهره عروس حفظ شود و تنها با استفاده از رنگ‌های ملایم و ملیح، انرژی خوبی در چهره به وجود آید. متاسفانه برخی از افراد بر این باورند که عروس‌های اروپایی آرایش ندارند. در صورتی‌که این طور نیست. در این سبک از آرایش تمرکز بر روی چهره واقعی است و از لوازم ارایش برای بهتر دیده شدن اجزای صورت استفاده می‌شود. اگر می‌خواهید چهره‌ای ساده داشته‌باشید، به طوری‌که سنتان بیشتر جلوه نکند، بهتر است به سراغ این سبک از آرایش بروید. به لطف آرایش اروپایی در میان انبوهی از کرم پودر، سایه، رژلب و… فرو نخواهیدرفت!

آرایش عروس به سبک ایرانی چگونه است؟

آرایش به سبک ایرانی بیشترین نزدیکی به ذائقه و خواسته عروس‌های ایرانی را دارد. در این سبک از آرایش نه خبری از غلظت و شدت آرایش‌های عربی است و نه همه چیز به کمرنگی آرایش‌های اروپایی! آرایش ایرانی را می‌توان سبکی مابین آرایش عربی و اروپایی دانست. عروس‌هایی که علاقه‌ای به آرایش‌های غلیظ ندارند و از طرفی می‌خواهند بهتر از آن چیزی که هستند، دیده شوند، می‌توانند به سراغ این سبک از آرایش بروند.

تشریفات دانیال با بهره گیری از کادری مجرب و حرفه‌ای در حوزه آرایش عروس ، آماده خدمت‌رسانی به عروس خانم‌هایی است که به درخشش و زیبایی در شب عروسیشان می‌اندیشند. کادر تشریفات دانیال با توجه به متدهای روز دنیا و با استفاده از بهترین مواد‌اولیه، توانایی اجرای آرایش‌های عربی، اروپایی و ایرانی را به بهترین شکل ممکن دارا می‌باشد.

شاید بپسندید:

بهترین تالار شمال تهران
بهترین تالار شمال تهران

یکی از مهمترین دغدغه های زوج های جوان در آستانه ازدواج، انتخاب تالار عروسی است، در میان هجوم تبلیغات گوناگون انتخاب بهترین تالار شمال تهران همه چیز تمام کار سختی به نظر می رسد. این انتخاب برای عروس و دامادهای تهرانی بسیار مشکل تر خواهد بود، انتخاب از میان انبوهی تالار و باغ تالار مختلف […]

ادامه مطلب

بهترین سفره عقد تهران
بهترین سفره عقد در تهران کجاست

سفره عقد یکی از آیتم های جدایی ناپذیر در مراسم ازدواج ایرانیان است. اصولا در بهترین سفره عقد تهران مواردی استفاده میشود که هرکدام نماد خاصی دارند و با توجه به رسوم و فرهنگ بخش های مختلف کشورمان دارای تغییرات جزئی است ، اما به صورت کلی میتوان گفت در همه جای ایران برگزاری مراسم […]

ادامه مطلب

سفره عقد لاکچری
سفره عقد لاکچری

هر عروس و دامادی پیش از اینکه به خانه بخت برود، تجربه نشستن بر سر سفره عقد را داشته‌است که البته با توجه به شرایط، سفره عقد شکل و شمایل متفاوتی به خود می‌گیرد. اگر مراسم در محیط‌های سنتی برگزار شود، سفره عقد هم همان رنگ و بو را خواهد‌داشت. اما هرچه به فضاهای شهری […]

ادامه مطلب

cover
خلاقیت در مراسم عروسی

امروزه داشتن خلاقیت در کاری که انجام می‌دهید یک امتیاز ویژه به حساب می‌آید و مورد استقبال مخاطبین شما قرار خواهد گرفت حتی در کسب و کاری که انجام می‌دهید بسیاری از عروس و دامادها به دنبال این هستند که مراسمی که برگزار می‌کنند خاص باشد و یکی از فاکتورهایی که باعث می‌شود خاص بودن […]

ادامه مطلب