مزایای لباس عروس خوب

پوشیدن لباس عروسی را می توان به عنوان یک آرزوی مشترک برای تمامی دختربچه ها نام برد. تقریبا تمامی خانم ها علاقه دارند تا در شب به یادماندنی ازدواجشان، زیباتر از همیشه بدرخشند و برای این درخشش به لباسی نیاز دارند که برازنده و شکوهمند باشد. به همین دلیل می توان انتخاب یک  لباس عروس خوب را از مهم ترین انتخاب های عروس دانست.

بدون شک لباس عروس با سایر لباس های مجلسی و شب تفاوت هایی دارد و باید کاملا متناسب با سلیقه، خواسته ها، اندام عروس و سایر شرایط فیزیکی عروس و داماد انتخاب شود.  از آنجایی که عروس خانم ها در انتخاب یک لباس عروس خوب که از همه جهات درخور باشد، تجربه چندانی ندارند، بهتر است تا در این زمینه از نظرات ریزبینانه کارشناسان این حوزه بهره مند شوند.

ما در باغ تالار دانیال مجموعه ای از بهترین کارشناسان و طراحان لباس کشور را گرد هم آورده ایم تا دراین حوزه مهم به عروس و دامادهای حساس مشورت های لازم را ارائه دهند. اگر شما هم در خصوص انتخاب یک لباس متناسب حساس هستید، بهتر است تا در ادامه این مقاله با ما همراه شوید تا به اطلاعات خوبی در این عرصه دست پیدا کنید.

یک لباس عروس خوب باید چگونه باشد؟

یادتان باشد که در نهایت این سلیقه شماست که یک لباس عروس خوب را مشخص می کند. بدون شک لباسی که بیشترین همخوانی را با سلیقه و درخواست شما داشته باشد، بهترین خواهد بود. این همان فاکتور بسیار مهمی است که گاهی از اوقات از سوی برخی از عروس خانم ها نادیده گرفته می شود.

این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که انتخاب یک لباس عروس خوب که از همه لحاظ برازنده شما باشد، دارای مزایای بی شماری است که ما در ادامه به این مزایا بیشتر اشاره خواهیم کرد.

یک لباس عروس خوب، اندام شما را زیباتر نشان می دهد!

حتما این نکته را می دانید که فرم بدن تمامی انسان ها با یکدیگرمتفاوت است. این یکی از المان های بسیار مهم است که باید در زمان انتخاب لباس عروس به آن توجه شود. این نکته به این معناست که یک لباس عروس دامن پفی با فنرهای زیاد برای تمامی عروس ها لباس مناسبی نیست! در صورتی که ما در اکثر جشن ها عروس هایی را می بینیم که بدون توجه به ساختار فیزیکی بدنشان به سراغ لباس هایی که ترند شده اند، می روند. در صورتی که بهتر است پیش از اینکه به مد روز توجه داشته باشید، به این موضوع دقت کنید که چه لباسی برای اندام شما مناسب تر است. به طور کلی برای اندام های گلابی شکل، سیب مانند، ساعت شنی، مستطیلی و مثلثی فرم های مختلفی وجود دارد که می توانید از میان آنها بهترین نوع را انتخاب کنید.

لباس عروس خوب

یک لباس عروس خوب ، کاملا سایز خودتان است!

هیچ چیز بدتر از این نیست که لباس عروسی در مهم ترین شب زندگی به صورتی جلوه کند که انگار برای شما تهیه نشده است! یک لباس عروس ایده آل باید کاملا متناسب با اندامتان باشد. لباسی که خیلی تنگ و یا گشاد باشد، اصلا برازنده و زیبا نیست. به همین دلیل بهتر است از همان ابتدای کار از کارشناسان این حوزه در مورد سایز ایده آل لباس عروستان بپرسید و از اندازه بودن لباستان مطمئن شوید.

یک لباس عروس خوب ، ظریف و چشم نواز است!

بهتر است همواره این نکته را مدنظر داشته باشید که زیبایی در سادگی است. به همین دلیل لازم نیست برای اینکه بیشتر به چشم بیایید، به سراغ لباس های شلوغ با طرح های عجیب و غریب بروید. اگر به لباس عروس ملکه ها هم نگاه کنید، متوجه می شوید که آنها هم هیچ گاه به دنبال لباس های عجیب و دور از ذهن نبوده اند. یک لباس عروس زیبا باید در عین سادگی، چشم نواز و شکوهمند باشد. یعنی نه آنقدر ساده باشد که اصلا به چشم نیاید و نه آنقدر طرح های شلوغ داشته باشد که از جذابیت لباس کم کند.

لباس عروس خوب

یک لباس مناسب، بالاتنه شکوهمندتری دارد. یعنی برای این بخش از لباس از پارچه های ارزشمندتر و یا سنگ دوزی های خاص استفاده می شود تا در عکس و فیلم بیشتر و بهتر دیده شود. البته اگر به سنگ دوزی علاقه ای ندارید، می توانید به سراغ پارچه های اصیل و بسیار باکیفیتی بروید که در کنار سادگی، ارزشمند هستند.

اگر جز عروس های حساس و ریزبین هستید، می توانید برای انتخاب یک لباس عروس خوب از نظرات کارشناسان و طراحان تالار دانیال بهره مند شوید. مجموعه باغ تالار دانیال با مهارت خود، شما را برای مهم ترین شب زندگیتان آماده خواهد کرد.

شاید بپسندید:

سفره عقد لاکچری
سفره عقد لاکچری

هر عروس و دامادی پیش از اینکه به خانه بخت برود، تجربه نشستن بر سر سفره عقد را داشته‌است که البته با توجه به شرایط، سفره عقد شکل و شمایل متفاوتی به خود می‌گیرد. اگر مراسم در محیط‌های سنتی برگزار شود، سفره عقد هم همان رنگ و بو را خواهد‌داشت. اما هرچه به فضاهای شهری […]

ادامه مطلب