خلاقیت در مراسم عروسی

امروزه داشتن خلاقیت در کاری که انجام می‌دهید یک امتیاز ویژه به حساب می‌آید و مورد استقبال مخاطبین شما قرار خواهد گرفت حتی در کسب و کاری که انجام می‌دهید بسیاری از عروس و دامادها به دنبال این هستند که مراسمی که برگزار می‌کنند خاص باشد و یکی از فاکتورهایی که باعث می‌شود خاص بودن آن‌ها بیشتر به چشم بیاید داشتن خلاقیت در مراسمی است که برگزار می‌کنند در این مطلب ما چند مورد از خلاقیت هایی که می‌توانید در مراسم عروسی خود استفاده کنید تا مراسم خاصی داشته باشید را به شما می‌آموزیم

تابلوی خاطرات

لیستی از خاطرات و عکس هایی که که در مهم ترین لحظات زندگی خود دارید و مسافرت هایی که با هم رفتید را آماده سازی کنید و تمامی آن ها را روی تابلویی با دیزاین خاص نصب کنید و آن را در محلی قرار دهید که توسط مهمان‌ها دیده شود.

پازلی کردن عکس هایتان

می‌توانید سفارش یک پازل از عکس هایتان را بدهید و آن را روی میزی قرار دهید و از مهمان ها بخواهید که هر کس یک تکه از آن را در جای خود قرار قرار دهد و پشت آن اسم خوداش را بنویسید.

پازل کردن عکس ها

تابلوی تاریخ

یکی از خلاقیت هایی که در مراسم عروسی داشته باشید این است که می‌توانید روی یک تابلوی چوبی تاریخ اولین ملاقات خود با همسرتان، تاریخ خواستگاری و تاریخ ازدواج را بنویسید و آن را در مراسم عروسی خود قرار دهید.

کارت عروسی خاص

کارت عروسی که برای دعوت مهمان‌ها به آن‌ها می‌دهید را می‌توانید خیلی خاص و خلاقانه سفارش دهید به گونه‌ای که اقوام و آشنایان را از این کار متحیر کنید.

گیفت عروسی

گیفت عروسی یا همان هدیه‌ی مراسم عروسی یک یادبود از مراسم شما می‌باشد که می توانید آن را به مهمانانی که در مراسم عروسی شما شرکت می‌کنند هدیه بدهید و آن یک یادگاری از مراسم شما در خانه‌ی مهمانان می‌باشد.

بیسکوییت و کاپ کیک‌های سفارشی

می‌توانید بیسکوییت و کاپ کیک‌هایی متناسب با تم مراسم خود سفارش دهید و از آن ها در مراسم عروسی خود استفاده کنید

ریسه‌های جذاب

شما می‌توانید ریسه های جذاب و متناسب با تم عروسی خود انتخاب کنید و از آن‌ها در شب عروسی خود استفاده کنید

استفاده از هشتگ

یک اسم را انتخاب کنید و از مهمانان بخواهید که عکس‌های مراسم شما را با آن هشتگ در شبکه‌های مجازی قرار بدهند

هشتگ

قسمت بازی کودکان

مراسم عروسی شما ممکن است برای کودکان کسل کننده باشد پس برای آن‌ها قسمت بازی را در نظر بگیرید تا هم به کودکان و هم به والدین آن‌ها خوش بگذرد!

جای حلقه

جای حلقه هم جزو مهمترین چیزهایی است که باید حتما برای آن برنامه‌ای خاص داشته باشید و حلقه‌های ازدواج خود را در قرار دهید.

جای حلقه

ژست‌های متفاوت

یک ایده‌ی جذاب برای گرفتن عکس‌های عروسی استفاده از چارچوب‌های آماده‌ی عکس به جای جای ژست‌های تکراری می‌باشد که این ایده می‌تواند عکس‌های بسیار جذابی برای شما ایجاد کند و عروسی شما را متفاوت کند.

عکاس فوری

یک عکاس فوری را بگیرید از مهمانان بخواهید زیر عکس‌هایی که که از آن‌ها چاپ می‌کند یک یادگاری برای شما بنویسند.

خلاقیت در فیلم یادگاری

از فیلم بردار بخواهید که از تک تک مهمان‌هایتان فیلم بگیرد و از آن‌ها بخواهد که یک جمله برای عروس و داماد بگویند.

بالن آرزو

به مهمان‌هایتان بالن آرزو بدهید تا بعد از مراسم آن‌ها هوا کنند و منظره‌ی زیبایی را خلق کنند.

بالن آرزو ها

کیک‌های متنوع

به جای یک کیک، چند کیک کوچک و زیبا سفارش دهید و بگذارید مهمان‌ها از میان آن‌ها انتخاب کنند.

ایده هایی که داده شد برای اجرای مراسم عروسی شما با خلاقیت هر چه تمام‌تر می‌باشد و همچنین می‌توانید از مشاورین تیم تشریفاتی دانیال در زمینه‌ی برگزاری عروسی مشاوره دریافت نمایید.

شاید بپسندید:

گیفت عروسی
گیفت عروسی و انواع آن را بشناسید

گیفت عروسی با مجموعه ای بی نظیر از گیفت های جذاب عروسی ، میهمانان خود را به خانه بفرستید. ما در این مقاله به چند مورد از محبوب ترین گیفت های عروسی که می توانید به راحتی تهیه کنید اشاره می کنیم. با خواندن این مقاله ، شما می توانید مجموعه ای از انتخاب ها […]

ادامه مطلب

سفره عقد لاکچری
سفره عقد لاکچری

هر عروس و دامادی پیش از اینکه به خانه بخت برود، تجربه نشستن بر سر سفره عقد را داشته‌است که البته با توجه به شرایط، سفره عقد شکل و شمایل متفاوتی به خود می‌گیرد. اگر مراسم در محیط‌های سنتی برگزار شود، سفره عقد هم همان رنگ و بو را خواهد‌داشت. اما هرچه به فضاهای شهری […]

ادامه مطلب

بهترین تالار شمال تهران
بهترین تالار شمال تهران

یکی از مهمترین دغدغه های زوج های جوان در آستانه ازدواج، انتخاب تالار عروسی است، در میان هجوم تبلیغات گوناگون انتخاب بهترین تالار شمال تهران همه چیز تمام کار سختی به نظر می رسد. این انتخاب برای عروس و دامادهای تهرانی بسیار مشکل تر خواهد بود، انتخاب از میان انبوهی تالار و باغ تالار مختلف […]

ادامه مطلب