images

لیست بلاگ ها

چگونه بهترین تالار را برای عروسی انتخاب کنیم؟

۱۳۹۸/۰۲/۰۶ / /,/ admin

مطمئنا بزرگترین خرجی که برای جشن عروسی‌تان در نظر گرفته اید، هزینه تالار عروسی تان است. اما چقدر برای گرفتن تالار و در نظر گرفتن ریزه کاری های آن حساب و کتاب کرده اید؟! اگر برای این موضوع ایده ای در سر ندارید، این مقاله را بخوانید

تعداد میهمانتان را تخمین بزنید

تخمین تعداد میهمانان دید خوبی به شما می‌دهد که بتوانید تالار عروسی‌تان را متناسب با این تعداد انتخاب کنید.

فکر کنید چقدر می‌خواهید برای تالار پول خرج کنید

وبسایت ما را چک کنید و قیمت‌ها و ویژگی‌های تالارهای مختلف را بررسی کنید. متناسب با بودجه‌ای که می‌خواهید صرف کنید و ویژگی‌هایی که می‌خواهید تالار داشته باشد گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید.

روز عروسی‌تان را با دقت انتخاب کنید

روزهای اعیاد و تعطیلات جزو اولویت‌های عروس و دامادها هستند، اما به خاطر داشته باشید که اگر روز خاصی مد نظرتان نیست، می‌توانید آن را در بعضی روزها و ماه‌ها از سال که زمان کم‌رونقی بازار تالارهاست انتخاب کنید و بدین ترتیب از تخفیفات آنها استفاده کنید.

قبل از مراجعه حضوری به تالار، عکس‌ها و ویدیوهای تالار مد نظر را در وبسایت ما چک کنید

عکس‌ها و ویدیوهای وبسایت ما دید خوبی از تالارها به شما می‌دهد. شما می‌توانید بدون مراجعه حضوری که هم وقت‌گیر است و هم کم خرج، با حوصله تالار مورد نظر خود را انتخاب کنید.

عروسی در باغ و اماکن طبیعی، زحمت و خرج شما را برای دکوربندی کاهش می‌دهد.

باغ‌ها و اماکن طبیعی به خودی خود می‌توانند مناظر جذابی داشته باشند و هزینه دکوراسیون در تالارهای سرپوشیده را به شما تحمیل نمی‌کنند.

هیج وقت با دیدن یا شنیدن تعریفی از یک تالار همان را انتخاب نکنید.

همیشه حداقل 3 گزینه را مد نظر قرار دهید و نقاط ضعف و قوت آنها را فهرست کنید. به جز آنچه دیده‌اید و یا شنیده‌اید، همیشه می‌تواند گزینه بهتری وجود داشته باشد؛ لذا همه موارد را به دقت کنترل کنید و سپس دست به انتخاب گزینه نهایی بزنید.

به پارکینگ و مسیر رفت و برگشت به تالار توجه کنید.

داشتن پارکینگ به اندازه کافی و اینکه مسیر تالار به چه صورت است اهمیت زیادی در آسایش میهمانانتان دارد. اگر مسیر تالار از مسیرهای پرترافیک می‌گذرد، حتما آن را در کارت دعوت قید کنید تا میهمانان در زمان رسیدن و ترک تالار دچار مشکل نشوند و زمان رفت و امد را در برنامه‌هایشان لحاظ کنند.

محدودیت‌های مربوط به تالار

با مسئول تالار درباره محدودیت‌ها و قوانین مربوط به تامین‌کنندگان تالار صحبت کنید. بعضی از آنها قوانین سفت و سختی درباره تامین‌کنندگان دارند. مثلا با کترینگ‌های خاصی کار می‌کنند و ...

 

حتما از آنها درباره این محدودیت‌ها توضیح بخواهید تا در پایان عروسی از انتخاب تالار و تامین‌کنندگان آن ناراضی نباشید. حتی اگر می‌توانید غذاهای کیترینگ تالار را نیز تست کنید.

منبع: https://bazmineh.com/article/318

ادامه ی مطلب

8 معیار برای ارزیابی تالار عروسی

۱۳۹۸/۰۲/۰۶ / /,/ admin

معمولا اکثر عروس خانم ها و آقا داماد ها مکان رویایی برای برگزاری جشن عروسی‌شان را بارها در ذهن خود تصور کرده‌اند و حتی ممکن است برای انتخاب تالار، باغ تالار و یا عمارت مورد نظرشان فاکتورهایی را از قبل در نظر گرفته باشند. اما ما در این مقاله می خواهیم شما را با اصلی ترین معیارهای انتخاب تالار آشنا کنیم تا برای انتخاب مناسب ترین گزینه برگزاری جشن کاملا آماده باشید و وقت و هزینه کمتری برای جستجو و بازدید از تالارها صرف کنید.

مکان تالار

خیلی از افراد به دلیل فضای بیشتر و ورودی بسیار زیبای بسیاری از باغ تالارهای اطراف شهر، آنها را برای برگزاری جشن برمی‌گزینند. اما به این موضوع دقت کنید که تالارهایی که در نقاط خیلی دور شهر هستند هم میهمانان را کلافه می‌کنند و هم ممکن است خطراتی را برای میهمانان در مسیر جاده‌ای به همراه داشته باشند.

گنجایش تالار

تعداد میهمانانتان را در نظر بگیرید و حتما قبل از مراجعه حضوری به تالار از مسئول مربوطه سوال بپرسید. این مساله خیلی مهم است. فضای کوچک، به‌خصوص زمانی که تعداد میهمانان زیاد است، آنها را اذیت می‌کند.

نوع تالار

آب و هوا و تم عروسی‌تان را در نظر بگیرید. در یک روز زمستانی، برپا کردن عروسی در یک مکان گرم و مطبوع ایده جذابی است، اما این ایده در یک روز تابستانی اصلاخوب نیست.

بودجه

به پولی که در جیبتان دارید توجه کنید. اگر بودجه محدودی دارید به این توجه کنید که می‌توانید با برگزاری عروسی در ایامی که تالارها تخفیف می‌دهند، پول ذخیره شده را در جای دیگر خرج کنید. علاوه بر این به فکر مخارج پس از عروسی‌تان نیز باشید.

امکانات تالار برای میهمانان

پیست رقص، اتاق کودک، اتاق پرو و استراحت و ... از جمله امکاناتی هستند که می‌توانند آسودگی خاطر میهمانانتان را فراهم آورند. اگر هر کدام از این فاکتورها برای شما مهم هستند، حتما آنها را در ارزیابی تالار مد نظر قرار دهید.

امنیت تالار

اینکه تالار در نقطه امنی از شهر واقع شده و برند خوش‌نامی دارد، امنیت عروسی شما را تضمین می‌کند و باعث می‌شود استرس شما در عروسی کم شود و حتی مهمانان نیز با آسودگی خاطر به جشن شما خواهند آمد.

پارکینگ

داشتن پارکینگ به اندازه کافی، فراغت زیادی را برای میهمانانتان به همراه می‌آورد.

محدودیت کار با کیترینگ‌ها، گروه موسیقی و ...

 

بعضی تالارها فقط با کسب و کارهای مورد نظر خودشان کار می‌‎کنند. به این نکته توجه کنید که تامین‌کنندگان آنها چگونه هستند و کیفیت خدمات آنها در چه حدی است.

منبع: https://bazmineh.com/article/281

ادامه ی مطلب

چه سوالاتی از مدیر تالار عروسی بپرسیم؟

۱۳۹۸/۰۲/۰۶ / /,/ admin

یکی از مهمترین و البته ضروری ترین کارهایی که باید به هنگام مراجعه برای رزرو تالار عروسی انجام دهید، این است که برای شفافیت قرارداد و برنامه ریزی دقیق تر از مدیریت آن تالار یا باغ سوالاتی را بپرسید. در ادامه می توانید این سوالات کلیدی را ببینید و آنها را در هنگام صحبت با مدیریت تالار همراه خود داشته باشید.

سوالاتی که باید از مدیر تالار بپرسید

آیا تالار محدودیتی در کار با کترینگ‌ها دارد؟ آیا فقط با کترینگ‌های خاصی کار می‌کند؟

شرایط کنسل کردن قرارداد به چه صورت است؟

آیا می‌توانید در عروسی دیگران حضور پیدا کنید تا شرایط برگزاری عروسی در آن تالار را از قبل، به صورت واقعی مشاهده کنید؟

آیا می‌توانید غذاهای کترینگ تالار را تست کنید؟

دکوراسیون تالار به چه صورت است؟ میزها چه تزییناتی دارند؟ چند نفر می‌توانند روی یک میز بنشینند و ... ؟

شرایط پذیرایی و تعداد نیروهای خدماتی به چه صورت است؟

آیا تالار پوشش بیمه‌ای دارد؟

آیا محدودیت فیلمبرداری و عکسبرداری از تالار وجود دارد؟

آیا تالار امکانات خاصی مانند چادر در زمان بارش باران دارد؟

آیا تالار پارکینگ به اندازه کافی دارد؟

پیست رقص چه اندازه است؟

امکانات پخش موسیقی در چه حد است؟

نزدیک‌ترین مسیر دسترسی به تالار چگونه است؟

منبع: https://bazmineh.com/article/136

ادامه ی مطلب