درباره ما

درباره ما

مجموعه ‌ی تالار مجلل دانیال دولت، سومین تالار از مجموعه تالارهای لوکس دانیال است که در سال 1398 افتتاح شد. تالار دانیال دولت یکی از لاکچری‌ترین و زیباترین تالارهای تهران هست که قبل از این با نام تالار ژابیز فعالیت میکرد و با تغییر تیم مدیریتی و کادر اجرایی به نام تالار مجلل دانیال تغییر پیدا کرد. تالار دانیال دولت در محدوده‌ی شمال تهران و در منطقه دولت واقع شده و دارای 4 طبقه مجزا هرکدام به مساحت‌ 1500 متر و ظرفیت پارکینگ اختصاصی ۲۵۰ اتومبیل هم‌زمان هست. این تالار با استفاده از فضایی با آرامش و لوکس، گل‌آرایی، لوستر آرایی، شمع آرایی‌هایی مدرن، فضایی دل‌نشین ایجاد کرده است. کلیه‌ی سالن‌های تالار دارای سقف‌های بلند و باشکوه هستند که با طراحی زیبا و چشم‌نواز خود مهمانی را باشکوه تر و مجلل تر می‌سازد.

تالار دانیال دولت دارای چهار سالن مجزا با دیزاینی منحصر بفرد با طراحی کاملا متفاوت با سبکهای کلاسیک و مدرن طراحی شده است تا بتواند تمام سلایق را پوشش دهد. ظرفیت هر کدام از سالن‌های تالار مجلل دانیال ۲۵۰ نفر است. تالار دانیال دولت قادر به برگزاری دو مراسم عروسی به صورت همزمان است. دو اتاق عقد بسیار مجلل در طبقه اول این سازه نیز در نظر گرفته شده است که لوکس ترین و خاص ترین مراسم عقد را تحت برند عقد تشریفاتی هرمس برگزار می‌کنند. سه آسانسور با ظرفیت بالا برای رفاه حال شما و میهمانانتان در نظر گرفته شده است. این امر به شما کمک می کند تا با سرعت بیشتری به تالار و یا پارکینگ دسترسی داشته باشید.

تشریفات دانیال، علاوه بر تالار مجلل دانیال دولت، تالار مجلل دانیال شهرک غرب و عمارت دانیال را نیز به شما برای برگزاری مراسم پیشنهاد می‌کند.

هیچکدام از گچ بری های کل سازه پیش ساخته نیست و تماما کار استادکاران ماهر انجام شده است. پارکینگ با ظرفیت بالا از دیگر امکاناتش بشمار می آید. چهار طبقه پارکینگ مسقف در این تالار طراحی شده است. نقاشی‌ها ، لوسترهای برنزی و .. سیستم گرمایش و سرمایش و تزریق هوای تازه از ویژگیهای دیگر این بنای زیبا محسوب می شود.